Hakkımızda


Biz Kimiz?

Müziği, sanatı sadece iş olarak değil yaşam stili olarak benimsemiş, hem alanında farklı çalışmalar ile bilgi ve becerilerini zenginleştirmiş hem de sosyal iletişim becerileri ve formasyon alanında kendini geliştirmiş öğretmenler olarak, gerek müziği bizler gibi bir meslek olarak seçmek isteyen "geleceğin müzisyenlerine" yol göstermek, gelişimlerinde başrol oynamak, gerekse müziği ve sanatı hayatlarına hobi amaçlı dahil etmek isteyen her yaştan "öğrencinin" zevkli ve coşkulu saatler geçirmesine öncülük etmek ve hayatlarında var ettiği sanat sayesinde hep bir adım önde olmalarını sağlamak en büyük mutluluğumuz.

Siz de müziği ve sanatı hayatınızda var etmek istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bizlerle irtibata geçebilir, merak ettiklerinizi sorabilir ve enstruman çalmanın, sanat ile içiçe olmanın keyfine varabilirsiniz.

Artık piyano, gitar, viyolonsel, keman, yan flüt, bale, modern dans, resim, desen çalışması, temel sanat, koro, orkestra, yaratıcı drama, tiyatro gibi birçok alanda eğitime başladık. Sizlerle yaşayacağımız sanat ve çoşku dolu saatlerin en az sizler kadar heyecanını yaşıyoruz.Bunu nasıl yapıyoruz?


Okulumuzun Misyonu

Aslında devletin eğitim planlarında yapması gerektiğini düşündüğümüz, her bireyin bir sanat dalı ile uğraşması gerektiği fikrini çok daha geniş kapsamda uygulayabilmek.

Başarı Hikayemiz

Çok büyük ticari kaygılar gütmeden, çocuklarımızı yani geleceğimizin güvencelerini sanat ile tanıştırıyoruz, hayatlarında yaratıcı düşünceyi, estetik kavramları barındıyoruz ve bazılarını geleceğin müzik öğretmeni veya sanatçısı olma yolunda adım atmasında rehber oluyoruz. Ve bu tecrübelerden tarifsiz bir mutluluk ve haz duyuyoruz.

Beklentilerimiz

Biz Serenad Sanat ailesi olarak siz velilerden beklentilerimiz çocuklarımızın sanat ile ilgili palaşımlarını günlük hayatlarında da tekrarlamak, çocuklarımızı takdir etmek ve desteklemek ve onların her dönem sonu gösterilerinde seyirci koltuğunda oturup onlar ile gururlanmak.


Sizlerin favori branşları


Bale/Modern Dans 80%
Piyano 90%
Resim 85%
Tiyatro 70%
Keman 75%


Ailemiz ile tanışın