Bale Dersi / Modern Dans Eğitimi

Kurumumuzda bale eğitimi; 3 yaşından itibaren başlamaktadır. Bale derslerimiz uygun yaş grupları bir araya getirilerek grup halinde işlenmektedir. Güzel sanat dalları içinde en gösterişlisi olan bale, özellikle küçü kız çocukların düşlerini süsleyen bir dünya, kurumumuzda uzman eğitimciler eşliğinde deneyebilecekleri keyifli bir sanat dalı olacaktır.

Modern Dans; klasik balenin aksine sabit ve değişmez kurallara tepki olarak gelişen bir dans türüdür. Kurumumuzda modern dans eğitimine 5 yaşından itibaren başlanmaktadır. Bu dans her türlü müziğe uyduralibildiği gibi yeni hareket stilleri yaratmak için diğer dans hareketleriyle birleştirilebilir ve vücudun doğal duruşundan yararlanılır. Kurumumuzda alanında uzman eğitimciler ile çalışacakları bu program kendilerini keşfedebilecekleri keyifli bir alan olacaktır.

-----

Anahtar Kelimeler: İzmir bale dersi, bale kursu, gaziemir bale kursu, üçyol, karabağlar, narlıdere, balçova, göztepe, alsancak, çankaya, karşıyaka, bornova, menderes, ayrancılar, torbalı, bale, org, müzik dersi, müzik kursu, konak, bayraklı, buca bale kursu